whatsapp

İnternetten Alışveriş Yaparken

İnternetten Alışveriş Yaparken

Yazar: Ali Okunma Sayısı: 5414

Şu site güvenlidir, bu site güvensizdir, gibi bir ayrım yapmak yanlış olur sizlere genel olarak mutlaka bilmeniz gereken temel konular hakkında bilgi vermek için bu yazımızı yayınlıyoruz. İnternet'ten mobilya alışverişi yapmayı düşünüyorsanız aşağıdaki farklı başlıklarla ve temel olarak önemli kriteri mutlaka incelemenizi şiddetle tavsiye ediyorum.

Devamı..!

Koltuk Takımı Alırken

Koltuk Takımı Alırken

Yazar: Editör Okunma Sayısı: 16767

Koltuk takımı alırken dikkat etmeniz gereken kriterler bunlar olmalıdır. İskeleti'nin sağlamlığı, eviniz için uygun boyutları, kumaş rengi, varsa deseni, kullandıgınız alana göre kumaşın özellikleri ve fiyatı önemlidir. Satın almayı düşündüğünüz koltuk takımını uzun yıllar rahat kullanmak için nelere dikkat etmemiz gerekiyor dersek beş ana noktaya özellikle çok dikkat etmemiz ileride size çok fazla avantaj sağlamaktadır.

Devamı..!

Etbis Nedir ?

Etbis Nedir ?

Yazar: Editör Okunma Sayısı: 4639

Gümrük ve Ticaret Bakanı tarafından Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nin kısaltılmış adı ETBiS dir. ETBİS kuruluş amacı e-ticaret verilerinin toplanması ve bu verilerin doğrulugunu incemek ve istatistiksel bilgilere dönüştürülmesi amacıyla Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından oluşturulan bilgi sistemidir. ETBİS'in tüketiciye (sizlere ) faydası nedir ? e-ticaret işletmelerinin şeffaf ve ulaşılabilir olması sağlanarak vatandaşlarımızın dolandırılma riski azaltılacaktır.

Devamı..!

1 den 3 e 3 (1 sayfa) ürün gösteriliyor