Anasayfa

Ara

Favori

Sepetim0

Giriş

(0)

Teslimat Koşulları

Teslimat Koşullarımız  

Bursa ve ilçelerine Teslimat ve Montaj Ücretsiz!

www.mobilyamfabrikadan.com sitemizden aldığınız 10000 TL üzeri tüm ürünlerin Bursa ve ilçelerine için teslimat ve montaj hizmeti ücretsiz firmamıza aittir. Daha detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

 Bursa ve ilçeleri Dışı Teslimat

Bulunduğunuz adres için ürünlerin nakliye ve kurulum bedelini toplam satış tutarına eklenmiş halde görebilirsiniz.Bunun için Ürünleri Sepete ekleyin ve adımlarda ilerleyiniz. Mobilyam Fabrikadan olarak, Teslimat yerleri de illere göre değişmektedir. Hizmet aldığımız nakliye firmaları çok nadiren de olsa bazı il ve ilçe merkezlerine araçların girmemesi gibi durumlar ile karşılaşabiliyorlar.
Özellikle doğu ve güneydoğu bölgelerimize bazen araçlarının dolum sürelerinden kaynaklanan gecikmeler yaşanabilmektedir. Daha detaylı bilgi için müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz. 

Ücretsiz Teslimat Kurulum  Kampanya Dönemleri

Ücretsiz teslimat tüm ürünlerde geçerlidir. Ücretsiz kurulum hizmeti yatak odası, yemek odası,köşe koltuk takımı ve koltuk takımları takım olarak satıldığında verilmektedir. Diğer tüm ürünlerde ücretsiz kurulum hizmetimiz bulunmamaktadır.

* 3. kata kadar ücretsiz, 3. kat sonrası tüm teslimatlardan kat başı 100 TL fark ücreti alınır. 

* ÜCRETSİZ TESLİMAT ŞEHİR MERKEZLERİ İÇİN GEÇERLİDİR. Şehir merkezi dışında kalan bölgeler için ekstra ücret talep edilir.

* Asansör ya da merdiven ile teslimat yapılaması durumunda vinç ile teslimat yapılabilir. Vinç teslimatlarında Vinç ücreti müşteriye aittir.

 Yurtdışı Teslimat

Mobilyam Fabrikadan olarak dünyanın her yerine ürünlerimizi gönderebiliyoruz. Ürün gönderim şartları kıta kıta, ülke ülke değişmektedir.

Alacağınız ürünlere göre kargo fiyatlandırılması yapılmaktadır.

Alacağınız ürünlerin isimlerini ve bulunduğunuz adres ve posta kodu bilgilerinizi mail veya telefonla dış ticaret ekibimize bildirerek bilgi alabilirsiniz.

Resim
Arama Yap
X